06 decembris 2014

Cik daudz laika jau pagājis?

Varbūt kāds pamanījis, vai pat sekojis līdzi maniem panākumiem projektā 101 lieta 1001 dienā.
Šodien nedaudz "uzskrēju" kādam sarakstam, un tad iedomājos par savējo. Sapratu, ka diezgan ilgs laiks jau ir pagājis kopš uzsāku šo projektu otro reizi. Un šodien sameklēju kalkulatoru kurš izskaita dienas starp diviem datumiem. Savu projektu sāku 2013. gada 25. maijā un līdz šodienai 6.decembrim 2014. gadam ir pagājušas jau 560 dienas. Ha- precīza diena šodien sagadījusies, lai veiktu šādus pētījumus.. Tad nu lieliskā adrese - šī - piedāvā diezgan jautru padarīšanu. Šo laiku pārvērš dažādās mērvienībās.
Tad nu -
48'383'000 sekundes jeb
806'400 minūtes jeb
13'440 stundas jeb
560 dienas jeb
80 nedēļas.

Cik no šī visa lielā skaitļu jukuma ir izmantots šī 101 lietas saraksta pildīšanai ir ļoti grūti spriest...
Bet ja atskatāmies uz paveikto - ir paveiktas 17 lietas, un  vēl 6 ir procesā. Daudz vai maz?
Viena jaunā gada apņemšanās protams arī ir censties izpildīt vairāk lietas šajā sarakstā. (Bet par jaunā gada apņemšanos vēlāk...)
attēla avots 

1 komentārs:

 1. Vai jums ir pārpratumi ar savu mīļāko, kas noveda pie šķiršanās, un jūs esat mēģinājis ar viņu samierināties, bet viņš nesniedz jums pozitīvu atbildi un jūs jūtaties, ka kaut kas jūsu attiecībās nenotiek pareizi, un jums ir nepieciešams ātrs risinājums , šodien sazinieties ar Dr Ajayi un pārliecinieties, ka jūsu mīlas dzīve atgriezīsies vislabākajā stāvoklī ar bijušo. Dr Ajayi ir palīdzējusi man atjaunot mieru savās mājās, jo mans vīrs mani pameta 9 mēnešus un dzīvoja kopā ar citu sievieti un nekad negribēja atgriezties mājās, bet ar pareizrakstības runātāja Dr Ajayi palīdzību viņš atgriezās mājās pēc 3 dienām pēc tam, kad dr Ajayyi bija paveicis spēcīgu atjaunošanas burvestību. Tātad, ja jums ir nepieciešams ātrs risinājums attiecībās vai laulībā, izmantojot pareizrakstības piekritēju, sazinieties ar Dr Ajayi tagad pa e-pastu: drajayi1990@gmail.com vai Whatsapp: +2347084887094

  Viņš var arī izpildīt šādu burvestību zemāk
  1. Izlozes burvestība
  2 veiksmes burvestība
  3. Burtot, lai uzvarētu lietu tiesā
  4. grūtniecības burvestība
  utt.

  AtbildētDzēst