04 decembris 2014

3 mēneši cauri.

Tieši šodien. 3 mēneši ir pagājuši kopš manas operācijas. Daudz vai maz? Grūti spriest. Kāja ir izstiepta. Tagad tikai gaidīšanas process. Ir jau iemēģināts pabraukt ar velotrenažieri. Un pirmdien redzēju arī savu rentgenu. Diezgan interesanti izskatījās. :)
Patiesībā jau prieks un laime, ka tik daudz laika ir aizgājis. Bieži pieķeru sevi pie domas, kā būs pēc tam, kad aparāta uz kājas vairs nebūs? Būs savādāk! Daudz kas būs jāmācās no jauna, bet dzīve jau nestāv uz vietas, un jaunas lietas jāapgūst (vai arī vienkārši jāatkārto senās labās aizmirstās lietiņas)
Šobrīd vairs nekas aparātā nemainās. Tik pat skaists! 

1 komentārs:

 1. Vai jums ir pārpratumi ar savu mīļāko, kas noveda pie šķiršanās, un jūs esat mēģinājis ar viņu samierināties, bet viņš nesniedz jums pozitīvu atbildi un jūs jūtaties, ka kaut kas jūsu attiecībās nenotiek pareizi, un jums ir nepieciešams ātrs risinājums , šodien sazinieties ar Dr Ajayi un pārliecinieties, ka jūsu mīlas dzīve atgriezīsies vislabākajā stāvoklī ar bijušo. Dr Ajayi ir palīdzējusi man atjaunot mieru savās mājās, jo mans vīrs mani pameta 9 mēnešus un dzīvoja kopā ar citu sievieti un nekad negribēja atgriezties mājās, bet ar pareizrakstības runātāja Dr Ajayi palīdzību viņš atgriezās mājās pēc 3 dienām pēc tam, kad dr Ajayyi bija paveicis spēcīgu atjaunošanas burvestību. Tātad, ja jums ir nepieciešams ātrs risinājums attiecībās vai laulībā, izmantojot pareizrakstības piekritēju, sazinieties ar Dr Ajayi tagad pa e-pastu: drajayi1990@gmail.com vai Whatsapp: +2347084887094

  Viņš var arī izpildīt šādu burvestību zemāk
  1. Izlozes burvestība
  2 veiksmes burvestība
  3. Burtot, lai uzvarētu lietu tiesā
  4. grūtniecības burvestība
  utt.

  AtbildētDzēst