Par mani


Esmu Luīze. Man būs 40 gadi, bet pašlaik ir tikai 21 - esmu pilngadīga persona jau kādu laiku. Iemīļotākais brīvā laika pavadīšanas veids ir skatīties saulrietus, vai kur skriet un braukt, lai redzētu saulrietu. Patīk būt dabā. Studēju universitātē Vācijā. Esmu dizaina students un to tikai atceros mirkļos, kad braucu uz universitāti ar velo cenšoties savaldīt lielo A3 mapi ar darbiem.
Bieži vien daru lietas, un esmu aizņemta, bet reizēm patīk slinkot un skatīties griestos, un Netflixā seriālus un filmas. Domās bieži filozofēju par to kā ir, kā bija un kā būs, bet visbiežāk aizņemta esmu ar domām par to kā būtu, ja būtu.
Smaidu un smejos, izliekos, ka esmu asprātīga. Mēdzu paturēt prātā sīkumus par pasauli un dzīvi kopumā.
Visbiežāk bloga rakstus rakstu prātā un tad aizmirstu tos uzrakstīt dzīvē, jo šķiet, ka tie jau ir uzrakstīti, tikai nav publicēti. Tāpēc sanāk te, ko pierakstīt diezgan reti.
Mūzika ir mana stihija. Klausos vienmēr, un ja nav iespējas klausīties tad dziedu pati. Gan klusi, gan skaļi. Tomēr reizēm vajag arī klusumu.
Vispār man patīk violēta krāsa. Un man ir nevisai gari mati, bet gribētos īsākus, jo reti pienāk diena, kad tie ir vaļēji. Nēsāju arī brilles, lai visu labāk varētu nopētīt. Garšo kafija. Pat ļoti ārkārtīgi. Kapučino ir mana mīlestība.  Mīļākais brīdis - kancelejas preču iegādāšanās . Ja esmu pazudusi veikalā, mani meklējiet kancelejas preču nodaļā.
Brīžiem esmu tik pat haotiska kā šis niecīgais apraksts.


Priecāšos, ja uzrakstīsi man epastu, noteikti atbildēšu - luize.sniedze@gmail.com