01 janvāris 2014

2014.

Tas brīdis ir klāt! Jauns gads, jaunas apņemšanās, jauni mērķi... Šī gada iespējas ir tik plašas. Mērķu ir tik daudz, vēlmju tik daudz. Šo gadu esmu sākusi darot to,kas man patīk. Ar fotoaparātu ķerot salūta mirkļus un tad jau no ideju priekiem iedvesmojos šeit: iHannas blog un tapināju sev plānotāju. Tādu vienkāršu, mīļu un personisku. Par to nedaudz vēlāk, kad būs gatavs.. ;)
       Bet turpinot par tiem mērķiem... Tādu ir daudz. Gan muļķīgi,gan nopietni, gan sapņaini, gan īstenojami.. Piemēram: adresē Goodreads.com ir grāmatu lasīšanas izaicinājums. Jau pagājušajā gadā pieņēmu šo izaicinājumu un uzstādīju savu mērķi 12 grāmatas.. Protams, lielā slinkuma un laika trūkuma dēļ, netiku pat tuvu šī izaicinājuma pievarēšanai. Izlasītas tikai 4 grāmatas. Kauns, kauns. Šogad centīšos laboties un uzvarēt pati sevi,izlasot vismaz  12 grāmatas. Sāku jau šodien. :D Pārnākot mājās no jaungada balles aptuveni 6:30 man nenāca miegs un es sāku lasīt grāmatu. esmu jau pie 12 lapaspuses. Mērķis ir reāls un pat ļoti īstenojams.
      Mans nākamais mērķis būtu izpildīt vismaz 15 lietas no sava 101 lietas 1001 dienā saraksta. Šobrīd saraksts kustās uz priekšu ļoti lēni, bet laiks tomēr iet.. Tas nekad neapstājas.. ;)
      Kā nākamais šī gada mērķis varētu būt atrisināt savu atkarību no twitter un facebook nepārtrauktas pārbaudīšanas. :D Smieklīgi, vai ne? Tas ir kā niķīgs paradums. Bet tai pat laikā varētu darīt kaut ko noderīgāku. Piemēram, palasīt grāmatu :D
       Vēl viens mērķis - ļoti sapņains un miglā tīts - sākt darīt kaut ko savu sapņu īstenošanai. Piemēram, internetā studēt kādus bezmaksas foto kursus, vai dienā vismaz 10 minūtes trennēties spēlēt ģitāru. Ir pagājis pietiekoši ilgs laiks, kad neesmu darījusi neko tādu, kas virzītu uz priekšu.
        Protams, viens no mērķiem ir vairāk atdzīvināt savu blogu. Jo tas ir nožēlojami, ka te nav īpašu ziņu :D Ok. Es labošos..
        Pagaidām šie ir mērķi, kurus es centīšos izpildīt uz visiem 1000% Noteikti, šiem pievienosies vēl daudzi citi mērķi. Bet par to citreiz.. ;) Kādi ir tavi mērķi?
 Tev šogad novēlu 365 burvīgas dienas, 52 neaizmirstamas nedēļas, 12 apburošus mēnešus un 4 debešķīgi skaistus gadalaikus... Lai piepildās visi Tavi sapņi, mērķi un vēlmes. :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru