25 maijs 2016

Muzeju nakts 2016

Pēdējās dienās visi dalās savos piedzīvojumos, kas redzēts un dzirdēts muzeju nakts laikā. Kurš kādā muzejā bijis, kurš mājās atpūties.
Es biju grāmatnīcā. Pati aizbraucu. Nu labi, aizvedu tēti, kurš grāmatnīcā paturēja grāmatas.
Bet tas ir nieks salīdzinājumā ar guvumiem.
Teikšu godīgi, latviešu cilvēkam 50% atlaide grāmatnīcā ir zelta vērts notikums!
Apsverot dažādus kritērijus izsecināju, ka šobrīd izdevīgāk pirkt dārgākās grāmatas, jo lētākās tā pat dažreiz "noceno"... Ķēros klāt tam, kas ilgi jau ir vēlmju saraksta augšgalā.

Čārlzs Duhigs "Ieraduma Spēks"
Ilgu laiku jau sapņoju par šo grāmatu. Pirmo reizi uzzināju un mani ieinteresēja šī grāmata viena no iemīļotajiem Youtuberiem Tomas Frank veidotajā video. Tad vēl kādā bloga ierakstā, vēl kādā video. Tik daudz labu atsauksmju un patiesu rekomendāciju, ka tā vien vēlējos šo grāmatu izlasīt. Kādu laiku atpakaļ, jau nopētīju, ka arī bibliotēkā ir pieejama šī grāmata, tomēr es ar savu mammas pielipināto modi - ar zīmuli pasvītrot  - sapratu, ka šī nav grāmata, kuru varētu lasīt bez pasvītrošanas, tā ka bibliotēkas grāmatas variants atkrita. Grāmatnīcā vienmēr ejot pieskāros grāmatai ar domu - es pēc tevis vēl atgriezīšos. Jo tomēr 22€ nav joka lieta. Un šoreiz, 50% atlaide darīja savu, un es laimīgi iegādājos savu kāroto grāmatu par 11€.. Burvīgi. Un ar šo pirkumu esmu veiksmīgi izpildījusi arī vienu no savas 101. lietas saraksta punktiem. Līdz lasīšanai vēl neesmu tikusi, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Ogs Mandino "Panākumu universitāte"
Pirmo Oga grāmatu man uzdāvināja. Tad nākamo es aizņēmos, vēl citu nopirku... Iepatikās. Un arī šo grāmatu, jau pirms kāda laiciņa nopētīju, un atzinu par interesantu esam. Un arī šoreiz man nostrādāja šis atlaides faktors, 14€ vietā 7€... Diezgan nopietni, es teiktu.

Ronda Bērna "Maģija"
Šis pirkums mammai. Ar grāmatu The Secret "paņēmienu", ja to tā varētu saukt, esmu pazīstama, tāpēc noteikti izlasīšu šo grāmatu arī es.  14€ vietā 7€..


Kopsummā. Gandrīz 50€ vietā, par šīm 3 grāmatām samaksāju nepilnus 25€...
50% atlaide nav joka lieta..
Laikam būtu lieki piebilst, ka nevienu muzeju neapmeklēju.. Grāmatnīca pirmajā vietā. :)

1 komentārs: