23 janvāris 2016

Grāmatu lasīšana.

Patika par grāmatām galu galā var izvērsties par ļoti lielu problēmu. Vēlme lasīt ir neapturama, un ir tik daudz mirkļu, kad negribētos darīt pilnīgi neko citu kā tikai sēdēt un lasīt. Lasāmo grāmatu saraksts tikai pieaug un pieaug. Kaudzīte pie gultas izvēršas par torni. Grāmatu internetveikalā saliekot karstākās vēlmes grozā, kopējā summa pārsniedz 200€, un tas tikai no grāmatām angļu valodā, un pat ne tuvu tās visas ko vēlētos, bet tikai visvairāk vēlētākās. Un ieiet grāmatnīcā ir mokoša darbība, jo vēlies nopirkt visu. Tāda, lūk, ir mana problēma. Bet sajūta, ka turpinot šādi, līdz gada beigām būšu izlasījusi pat vairāk nekā 30 grāmatu, ja vēl nav beidzies pirmais gada mēnesis, bet izlasītas jau 6 grāmatas. Varbūt ne tās biezākās, bet mazāk par 100 lapām jau nav. Pēdējā laikā pati brīnos par saviem lasīšanas tempiem. Ņemot vērā, ka skolas obligātā literatūra tiek pārlasīta vismaz 2 reizes, jo pildot skolotājas uzdevumus ar vienu reizi nepietiek.
Jau šogad esmu paspējusi izlasīt: 
*Zoe Sugg - Girl Online On Tour. Aizņēmos no draudzenes. Pirmo grāmatas daļu izlasīju vasarā, arī ļoti ātri. Šo pabeidzu, laikam, divu dienu laikā. Tā, kā ļoti interesanta un aizraujoša ar straujo sižetu, viegla grāmata, kas izlasījās ātri.
*Regīna Breta - Esi Brīnums! Šo biju iesākusi jau pagājušajā gadā, bet tiku mazāk par pusi. Arī pirmo daļu izlasīju pagājušā gada nogalē, un stāsti, mācības, ko gūt no šīm grāmatām ir tik bagātīgi un dziļu domu izraisoši, ka grūti nolikt grāmatu malā. Nu, tikai tad, ja vajag ko apdomāt.
*Ogs Mandino - Pasaules dižākais tirgonis. Saņēmu grāmatu dāvanā. Bet iepriekš biju redzējusi citas šī autora grāmatas ar uzrakstiem - Pasaules dižākā tirgoņa autors - utml. Vienmēr grāmatnīcās redzēju citas grāmatas, bet nekad tieši šo. Biju šīs grāmatas "medībās". Un te es to saņemu dāvanā. Patīkami! 
*Rūdolfs Blaumanis - Purva Bridējs. Beidzot arī man Edgara un Kristīnes plaši apspriestais stāsts ir skaidrs. Sākotnēji neliekas nekas īpašs, bet iedziļinoties, atklājas kas vairāk. (Šai grāmatai nav 100 lapu, bet tā kā lasīju vairākkārt, tad pieskaitu)
*Ogs Mandino - Pasaules dižākie panākumi. Šis autors mani ir paķēris, ja tā varētu teikt. Ir iegādāta un iesākta lasīt arī cita šī autora grāmata. Patīk, ko lai saka.
*Maikls Geitss Gills - Kā Starbucks izglāba manu dzīvi. Iesaku lasīt ar kafijas krūzi tuvumā, jo rada nevaldāmu vēlmi pēc kafijas. Smaidīju daudz. Liek padomāt par cilvēkiem, ko satiekam ikdienā - pārdvējiem - nedaudz no cita skatu punkta. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru