03 novembris 2013

101 lieta sāk pildīties!

Šodien atverot savu blogu, un ar acīm pārskrienot pār sarakstu, atradu lietiņas, kas ir izpildījušās, pašas no sevis, bez tiešiem nolūkiem un arī tādas kas ir procesā. < 3
Esmu laimīga par jau paveikto, jo tie nav no tiem mazākajiem... :) Tad nu lūk, apskatīsim!

1.Pārbīdīt mēbeles savā istabā...
Iepriekšējais mēbeļu izkārtojums man bija patiesi patīkams un arī tajā pat laikā ērts, varbūt ne vienmēr,bet man tas patika. Man bija tāds kā neliels ofisiņš, kur varēju ielīst un paslēpties. Arī guļot mani īsti nevarēja redzēt, un tas dažreiz bija patīkami. Tagad galds nostājies kārtīgi pie sienas, un uzradies vēl viens galdiņš, jo 9. klase par sevi liek manīt, darba daudz, un uz galda stāvošajam datoram nav vietas.
/Bildi nepublicēšu. :D /

21.Īsu mirkli būt ielu muzikants...
Pēc Ģitāristu Sesijas (par to noteikti būs garš raksts, gaidu bildītes) noslēguma koncerta, kopā ar grupas biedriem - lielisko ģitāristu Ginteru, pārsteidzošo vokālisti Adriju, megajautro bundzinieku Maikliņu (Maiklu), un laikam jaunpienācēju Daci, un neizpalikt arī bez basistes Luīzes (tas būt es :D), domājām atzīmēt helovīnus. Tā kā doma par klaiņošanu pa mājām un "saldumus vai izjokosim" nebija tā vilinošākā, nolēmām nopelnīt naudiņu saldumiem... Manuprāt, aptuveni stunda, varētu skaitīties "īss brīdis". Ārā laiks nav no tiem siltākajiem, kaut arī uz maiņām spēlējot ģitāru un uz maiņām sitot bungu vālītes pret trepju margu, rokas visiem bija nosalušas, tomēr gandarījums bija.
Nopelnīt aptuveni 8 Ls, 7 čupačupsi un 5 biezpiena sieriņi. Secinājumi - cilvēki ir dāsni arī mūsdienās. Bildē redzams čehols ar ziedojumiem, un otrā bildē iegādātās skittle paciņas. (bildē nav lieliskā ģitārista Gintera) Atvainojos par kvalitāti, daudz smieklu, nakts tumsa un zibspuldze nav tas labākais savienojums priekš kvalitatīvām bildēm ar telefonu. :)


38.Uzbraukt Latvijas Televīzijas tornī...
Pie māsas Rīgā viesojās draugs no Vācijas. Mans uzdevums bija viņu izklaidēt. Tad arī paviesojos šajā dzeltenajā tornī. Protams, ietektu arī citiem uzmanīties ar biļešu iegādi, sievietei rokas veiklas, balss ātra, un es tiku apmānīta par dubultu cenu. Bet redzot torņa stāvokli, un padomājot par to cik daudzos muzejos tieku iekšā par velti, tomēr negāju strīdēties, un uztvēru to kā ziedojumu tornim. Lai jau ir kaut kāda attīstība.Attēlā ; panorāmas skats no torņa. (Lūdzu, uzklikšķini uz bildes, lai to apskatītu, jo bloga platums neļauj to publicēt lielāku.)

62.Atrast visas mūzikas literatūras klades, un sarakstīt visu vienā.
Par sākuma procesu lasāms TE. Tomēr vasaras pēdējajā nedēļā viss tika sarakstīts lielajā Dinamo Rīga kladē, un šobrīd tā tiek turpināta.Varbūt ne tik pat glīti,un maliņas mēdz aiz garlaicības apzīmēties, tomēr cenšos savaldīties. :D
67.Iemācīties uz ģitāras 11 jaunas dziesmas... PROCESĀ
Tā,kā ar šā gada rudeni esmu Praulienas grupas sastāvā. (noteikta nosaukuma tai nav, bet te nepublicēšu pat pagaidu nosaukumu, jo jau apnicis ka visi par to ņirgājas un apsmej.) Esmu basģitāriste... < 3333 Sākumā gan biju elektriskās solo ģitāristes amatā, tomēr ar dalībnieku trūkuma palīdzību esmu tikusi pie basģitāristes amata. Un pēc Ģitāristu Sesijas (nopietni, bez jokiem, par to visu pasākumu būs cits garš un plašs raksts) esmu sapratusi, ka bass ir mana "stihija" un ar to arī viss turpināsies.
Par dziesmām runājot, esmu apguvusi jau vismaz 3 dziesmas. Visas 3 uz basģitāras, bet tikai 2 no tām uz akustiskās ģitāras. Ja būs pieejami video faili no Ģitāristu Sesijas, kur es spēlēju šīsdziesmas, noteikti tos publicēšu šeit. ;)
75.Uzrakstīt dzejoli
Mūzikas skolā septemra laikā, bija jānodod eseja/dzejolis/sacerējums, izvēloties no 3 tēmām - Mūzika manā dzīvē; Mans skolotājs - mans ideāls; vai arī Kapēc es mācos mūzikas skolā. Es izvēlējos tēmu Mūzika manā dzīvē, un tapa dzejolis, tomēr ne tik atbilstošs un adekvāts, lai kāds to lasītu, tāpēc to šeit nepublicēšu. Un tā arī es neesmu nodevusi ne eseju, ne dzejoli neko tādu. :D Ak, es ļaunā. ^^ Bet ko lai dara, ja nav iedvesmas?
78.Uzzīmēt 3 mandalas.
Manuprāt, bija vēl vasara,kad aiz gara laika tapa apm 5 mandalas. Šobrīd tikai divas no tām ir izkrāsotas.Tomēr atdzīstu, tas ir nomierinošs un domu sakārtojošs process. :)


Pagaidām apmēram tā..
Un kā tev veicas ar sava saraksta izpildi? :)

2 komentāri:

  1. nu šādā variantā diedelēt saldumus bij ļooti ideāls variants.... jums šis pasākums jātaisa par jūsu grupas tradīciju ;)

    AtbildētDzēst