03 jūlijs 2012

Kreatīvās naktis...

Tā, kā tagad ir vasara,un rītos nav agri jāceļās uz skolu,var ilgāk padzīvoties naksniņās... Un tad nu man viņas tādas kreatīvas pagadījušās... Saskatoties idejas pinterest.com, sagribās arī savā istabiņā ko jaunu, kreatīvu vai vienkārši jauku.
Caur pinterestu uzgāju šajā blogā šai skaistajai, jaukajai, burvīgajai idejai! Ļoti patīk. Tad nu man ar tādu sagribējās.
Lūk man 30min meistarojums:

Ideja ļoti superīga. Uz lapas vai biezāka kartona savilktas līnijas-kā robežiņas. Apkārt protams vari daiļot kā vēlies. Bet idejas darbs jau viens-augšā pirmajā rāmītī uz lapiņas raksti laiku kam darbiņi domāti-dienai,nedēļai, mēnesim,gadam ganjau nepietiks. Bet var mēģināt. Tālāk jau lipini lapiņas ar saviem darāmajiem darbiem. Es starp tiem iekļeksēju smaidiņu-lai darbi darās raiti un veikli un pildās ar smaidu. :)
Viss kas ir vajadzīgs ir:biezāka lapa vai kartons, lineāls,līmlapiņas un krāsu flomasteri. Darbs pavisam elementārs-galvenais ieteikums-pirms  dari izplāno un iezīmē ar zīmuli. Nebūs jādara divreiz.. (giggle) 
Ja esi labos draugos ar angļu valodu, vai googles tulkotāju un vēlies sīkāku izklāstu kā tas viss jādara ieiej orģinālidejas blogā: http://cornflowerbluestudio.blogspot.com/2012/02/diy-rotating-goal-list.html  
Ja arī tu uzmeistaro šādu smukumu, pieraksti komentāros, un ieliec adresīti, laivaru priecāties, cik tev skaisti sanācis. :)
Lai labi zīmējās, un ieplānotie darbiņi darās veikli! 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru